Płytki w kolorystyce naturalnego drewna

Płytki gresowe dostępne od producenta Provenza obejmują dwa ciekawe modele, są to płytki w kształcie prostokątnym naśladujące deskę drewnianą w brązowym kolorze z betonowymi przetarciami, oraz płytki kwadratowe i prostokątne inspirowane betonem, lastryko, cementem, dostępne w dwóch rozmiarach i odcieniach.

Takie płytki można z powodzeniem stosować zarówno na podłogach, jak i ścianach w kuchni, łazience, przedpokoju czy w innych obszarach mieszkalnych lub komercyjnych.

Płytki w kolorystyce naturalnego drewna

Płytki inspirowane wyglądem drewna i betonu

Efekt cementu i betonu na płytkach nadaje się do uzyskania industrialnych, nowoczesnych wykończeń i efektów na ścianach lub podłogach. Natomiast płytki inspirowane drewnem pozwalają uzyskać wykończenie przypominające tradycyjne podłogi drewniane. Możemy takie płytki o wyglądzie drewna zastosować wszędzie tam, gdzie nie sprawdzi się naturalne drewno w formie deski, parkietu czy paneli. Płytki Provenza Alter Noce oferują autentyczny wygląd, ale zachowują wytrzymałość, trwałość i łatwość konserwacji gresu, jak również są wodoodporne, możemy je położyć w łazience czy kuchni na podłodze bez obaw o uszkodzenia czy wypaczenie. Wielkość tych płytek to 20×120 cm.

Głębszy, ciemniejszy brąz płytki porcelanowej daje piękny i naturalny efekt w pomieszczeniu, dodatkowo płytka ma nadrukowane naturalnie wyglądające usłojenie jak w prawdziwym drewnie. Ciekawe są również betonowe wstawki, przetarcia, które sprawiają, że ta płytka wyróżnia się spośród innych modeli płytek gresowych naśladujących stylistykę drewna. Płytki gresowe imitujące beton Provenza Alter Ego mogą nadać pomieszczeniom industrialny, surowy, nowoczesny wygląd. Dostępne są w dwóch kolorach szarych, jaśniejsze Avorio i ciemniejsze Grigio. Rozmiary płytek to 60×60 cm oraz 60×120 cm, co pozwoli na zastosowanie w pomieszczeniach o różnej wielkości.

W ofercie producenta Provenza znajdziemy dwie kolekcje płytek gresowych, inspirowane drewnem i betonem, można je zobaczyć na stronie https://e-plytki.eu/pastelowe-plytki-na-scianie-w-kuchni-i-lazience. Możemy z ich pomocą odmienić swoje wnętrza, nadać im bardziej nowoczesnego i naturalnego charakteru. Gres jest wytrzymały, odporny na wodę i uszkodzenia, jest to zatem wybór bardzo praktyczny i łatwy w utrzymaniu.

Previous post Niedrogie i praktyczne gadżety promocyjne
Next post Na którą firmę budowlaną warto teraz postawić?