Jasne płytki gresowe imitujące powierzchnię kamienia

Jasne płytki wyglądające jak kamienie naturalne cieszą się dużą popularnością, ponieważ wprowadzają do pomieszczenia świetlistą, relaksującą atmosferę.

Takie płytki w neutralnej kolorystyce świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, chętnie wybieramy je do kuchni, łazienki, salonu, gres można również układać na zewnątrz, ponieważ są niezwykle trwałe, mrozoodporne i nienasiąkliwe. Obecnie można niezwykle wiernie odwzorować na płytkach gresowych materiały naturalne, takie jak kamienie, drewno czy nawet beton, co pozwala na wszechstronność zastosowania.

Jasne płytki gresowe imitujące powierzchnię kamienia

Kremowe płytki tonalne z czarnymi i złotymi żyłkami

Stylowy efekt można uzyskać, stosując wzorzyste płytki wyglądające jak spękana powierzchnia kamienia w pomieszczeniu o całkowicie białej lub neutralnej tonacji. Płytki takie mogą również zapewnić ciekawy kontrast i dobrze komponują się z jasną kolorystyką szafek i akcesoriów łazienkowych, możemy je ułożyć na ścianach akcentujących. Wiele płytek gresowych o wyglądzie kamienia zostawia dużo miejsca na kreatywność, jeśli chodzi o tworzenie oryginalnego wykończenia zarówno ścian, jak i podłóg w pomieszczeniach.

Jeśli chcesz uzyskać w pomieszczeniu efekt elegancji, ciepła i oryginalności, płytki Egen Grisal będą odpowiednim rozwiązaniem. Jest to płytka gresowa o błyszczącym wykończeniu powierzchni, z efektem spękanego kamienia w kolorze jasnym, z ciemnymi i złocistymi żyłkami, wzorami. Takie płytki na pewno będą ozdobą każdego pomieszczenia, możemy je położyć w łazience, kuchni czy w salonie. Format 60×120 cm sprawdzi się we wnętrzach o różnej wielkości, błyszcząca powierzchnia i jasny kolor płytek rozświetlą pomieszczenie i wprowadzą wrażenie przestronności.

Płytka Egen Grisal oferuje rektyfikowane krawędzie i jest wykonana z wysokiej jakości wodoodpornego i mrozoodpornego gresu, co pozwala na większą elastyczność w zastosowaniu. Mogą służyć do stworzenia stylowego i ponadczasowego wystroju w każdym projekcie, a znajdziemy je na stronie https://e-plytki.eu/ciemne-plytki-gresowe-potrafia-ozdobic-wnetrze. Z pewnością oryginalne, niespotykane wzornictwo i efekt spękanej powierzchni kamienia pozwoli im wyróżniać się na tle pozostałych elementów aranżacji pomieszczenia.

Previous post Samochody które zawsze warto sobie z przyjemnością wypożyczyć
Next post Wzory płytek gresowych z kamiennym wykończeniem