Wzory płytek gresowych z kamiennym wykończeniem

W ostatnich latach płytki imitujące kamień stały się najpopularniejszą opcją przy wyborze podłóg i okładzin ściennych do domu.

Trwałość, łatwość instalacji i niższy koszt niż zakup kamienia naturalnego sprawiły, że płytki gresowe są doskonałą alternatywą, która pomoże stworzyć wykończenia pomieszczeń z estetyką i charakterem. Ponadto, dzięki swojej wysokiej jakości i realistycznemu wyglądowi, płytki imitujące kamień dopasowują się do każdego rodzaju wnętrz.

Wzory płytek gresowych z kamiennym wykończeniem

Wyjątkowe wzornictwo płytek naśladujących kamień

Dzięki nowym technikom produkcyjnym płytki gresowe perfekcyjnie imitują kamień z takim poziomem szczegółowości, że trudno będzie odróżnić, czy jest to oryginalny materiał kamienny, czy płytka. Możliwości są praktycznie nieograniczone, co więcej, niezależnie od wybranego stylu dekoracyjnego, płytki imitujące kamień naturalny dobrze pasują do każdego rodzaju otoczenia. Bez względu na to, czy chcemy mieć wnętrza minimalistyczne, industrialne czy skandynawskie lub bardziej dekoracyjne, znajdziemy odpowiednią opcją płytek imitujących kamień.

Jeśli chcesz mieć na ścianach lub podłogach płytki wyjątkowe, o wyróżniającym się wzornictwie, zwróć uwagę na płytki gresowe Egen Graphite Onyx, imitujące pasiasty czarno-biały kamień. Płytki gresowe są materiałem nienasiąkliwym, zatem są odporne na wilgoć, plamy i wodę, możemy je położyć w kuchni, łazience, salonie, przedpokoju czy na zewnątrz. Gres nie wymaga również specjalnej konserwacji, ani uszczelniania, dzięki podstawowym środkom czyszczącym możemy płytki łatwo utrzymać w czystości.

Płytki o wyglądzie kamienia Egen Graphite Onyx zakupić można na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/GRAPHITE-ONYX/7565. Charakterystyka techniczna gresu sprawia, że jest to materiał odporny na wodę, mrozoodporny, trwały, odporny na ścieranie, można płytki zastosować w miejscach o dużym natężeniu ruchu, co określa klasa ścieralności PEI. Im wyższą ocenę PEI mają płytki, tym są bardziej odporne, odpowiednie do przedpokoju, salonu czy korytarzy. Jeśli wybieramy płytki na podłogi w łazience czy kuchni, ważna będzie również antypoślizgowość, określana na opakowaniu oznaczeniem R.

Previous post Jasne płytki gresowe imitujące powierzchnię kamienia
Next post Jakie fotele do biura poprawiają jakość pracy?