Noclegi w domkach w Kazimierzu Dolnym

Turyści, którzy wybierają się do Kazimierza Dolnego, mogą skorzystać z oferty noclegowej wielu hoteli, pensjonatów, znajdziemy również pokoje do wynajęcia, jak również komfortowe i przestronne domki.

Wynajęcie domku jest dobrym rozwiązaniem, jeśli podróżujemy z rodziną czy grupą znajomych, mamy wtedy do dyspozycji więcej miejsca, oddzielne sypialnie, salon z aneksem kuchennym, jak również ogród.

Noclegi w domkach w Kazimierzu Dolnym

Wygodne domki w Kazimierzu Dolnym do wynajęcia przez cały rok

Ośrodek turystyczny Moje Miejsce Kazimierz to osiem domków dwulokalowych z ogrodem, na miejscu znajdziemy wiele atrakcji, boiska sportowe, miejsce na ognisko, sauna, jacuzzi, basen, dla dzieci do dyspozycji przeznaczony jest duży plac zabaw z piaskownicą, trampolinami, małpim gajem. Możemy zabrać ze sobą pupila, ośrodek jest przyjazny zwierzętom, możemy spacerować po okolicy, cieszyć się odpoczynkiem na łonie natury. Do Kazimierza Dolnego co roku przyjeżdża wielu turystów z całej Polski i zagranicy, znajdziemy tu wiele atrakcji na miejscu i w okolicznych miejscowościach.

Kazimierz Dolny to wiele zabytków zachowanych w pięknym stanie, ruiny zamku z czasów Kazimierza Wielkiego, baszta, rynek ze studnią, kamienice, spichlerze, kościół farny. Możemy również wybrać się do pobliskich kamieniołomów, winnic, spacerować po wąwozach lessowych, jeździć rowerem po okolicy. Warto również wejść na Górę Trzech Krzyży, skąd rozpościera się widok na panoramę miasteczka, Wisłę i okolicę. Kazimierz Dolny to również świetny pomysł na wypad do okolicznych miejscowości, takich jak Nałęczów, Janowiec czy Puławy, gdzie również znajdziemy wiele atrakcji turystycznych.

Jeśli szukamy miejsca noclegowego odwiedzając kazimierz dolny domki to odpowiednie zakwaterowanie dla całej rodziny czy grupy znajomych. Domki wyposażone są w lodówkę, czajnik, kuchenkę mikrofalową, możemy wygodnie odpoczywać z dziećmi, zabrać ze sobą psa czy kota. Na miejscu i w okolicach znajdziemy wiele atrakcji, cisza i spokój oraz bliskość natury to gwarancja wypoczynku dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta.

Previous post Kupno wysokiej jakości włosów doczepianych
Next post Sprytne (i nieoczywiste) pomysły na to, jak mieszkać ekologicznie!